Nasza kadra to zespół doświadczonych instruktorów i wychowawców posiadających odpowiednie kawalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą. 
Osoby które jeżdżą z nami na obozy  kochają taniec i praca z dziećmi daje im ogromną satyfakcję. Są to m.in.:


                                            Paweł Marczuk  
                                                TRENER
                                          Kierownik/ Instruktor 


Założyciel Fly High BreakDance School. Magister psychologii w zarządzaniu Akademii Leona Koźmiśkiego. Wykwalifikowany trener BreakDance z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiedzialny człowiek dbający o swoich podopiecznych pod każdym względem! Świetny animator czasu wolnego, uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. 
Trener Paweł taniec breakdance tańczy od ok 15 lat. Jego drugą pasją jest aktorstwo.

Pawła kojarzyć można z seriali takich jak "Przepis Na Życie" gdzie grał rolę "Grochola" czy "Na Wspólnej" gdzie wcielił się w rolę "Alexa- syna Borysa".

Michał Chmiel 

KOŁCZ

Wychowawca/ Instruktor

Absolwent AWF Warszawa, Kaskader, Tricker - Tak w trzech słowach można scharakteryzować Michała. Na swoim koncie ma liczne trickingowe sukcesy w pojedynkach na zlotach oraz dwukrotnie wywalczył MP w Lidzbarku Warminskim. Gimnastyka przyrządowa zajął się jeszcze przed studiami ze szczególnym naciskiem na kola gimnastyczne. Do dziś z powodzeniem szkoli dzieci, młodzież oraz dorosłych z zakresu akrobatyki, elementów freestyle na macie lub drążkach oraz przygotowania motorycznego. Od dziecka uwielbiałem ruch, bylem zawsze zmotywowany i gotowy do nauki nie brak mi było cierpliwości i zawziętości. Nie wyobrażam sobie życia bez Trickingu, kaskaderki czy Street Workoutu - ćwiczenia to sposób na lepsze samopoczucie, zgłębianie wiedzy i umiejętności oraz poznanie wielu, równie mocnych zajawkowiczów jak ja. Trenując ludzi zwracam szczególna uwagę na przygotowanie sylwetkowe, poprawna technikę wykonania ale przede wszystkim na zdrowie i bezpieczeństwo: kłania się tu popularne, kaskaderskie motto: Nie sztuka jest wykonać jakiś element - sztuka jest go powtórzyć. I to nie jeden raz.

Marek Konopka
MARKOTYNY
Wychowawca/ Instruktor

Marek "Markotny" Konopka członek ekipy Skill Fanatikz/ Who If Not You i ambasador marki ASICS. Przygodę z tańcem zaczął w 2003 roku w Łomży. Początki były trudne z powodu braku wiedzy na temat breakdance'a. Skupiał się wtedy wyłącznie na power moves i trikach. Gdy przeprowadził się do Warszawy, związał się z członkami grupy Skill Fanatikz, nauka zaczęła się tak naprawdę na nowo. Styl tańca to bboyinge, hip-hop choreo, oraz akrobatyka. Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w efektownych ewolucjach sprawiła, że bboy Markotny jest częstym gościem w różnych programach tv, reklamach, teatrze i różnego rodzaju eventach: "You Can Dance" "Mam Talent", Warszawska Opera Kameralna, Oshee, Coca-Cola, Samsung, Caterpillar i wiele innych.
Na co dzień zajmuje sie prowadzeniem zajęć w szkołach tańca takich jak: Viva Cuba, Dns Studio, I ❤ Dance, Saute, Riviera. Dodatkowo nadal sie kształcąc i poszerzając swoje umiejętności, promuje kulturę hip hop biorąc czynny udział w zawodach jako uczestnik jak i przy organizacji, ciągle poszukuje drogi do jak najlepszego oddania siebie w tańcu, kierując się muzyką.
Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl